Strona główna | Kalendarz
24 listopada 2017
Giełda Kół Naukowych

Kołowicze!


24 listopada b.r. jest dniem rektorskim z okazji Giełdy Kół Naukowych, która będzie miała miejsce na ul. Uniwersyteckiej 7-10 w budynku D (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii).
W czasie GKN najaktywniejsze najaktywniejsze koła naukowe działające na Uniwersytecie Wrocławskim prezentują swoje dokonania. Giełda to doskonała okazja, by zobaczyć fascynujące eksperymenty i prezentacje, porozmawiać z młodymi naukowcami, poznać specyfikę ich dziedzin oraz dowiedzieć się, jakie studia warto wybrać. Gośćmi imprezy są nie tylko studenci wrocławskich uczelni, ale też uczniowie dolnośląskich szkół, którzy chcą w przyszłości podjąć studia na naszym Uniwersytecie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!.

24 listopada 2017
Wyjazd do kopalni cynku i ołowiu Olkusz-Pomorzany
Kołowicze!

24 listopada odbędzie się wyjazd do kopalni cynku i ołowiu Olkusz-Pomorzany, którego organizatorem jest dr Krzysztof Turniak. Sprawę każdy zna z ćwiczeń - miodne galeny, sfaleryty, blendy cynkowe i markasyty. Przejazd będzie wynajętym busem, który wyjedzie spod pl. Maxa Borna około 3:30-4:00 (to jeszcze do ustalenia z kierowcą), a powrót w godzinach popołudniowych. Życzmy uczestnikom dobrze spędzonego czasu i przepięknych znalezisk!


24 listopada 2017
1. Warsztaty GeoTalent Day
Już 24 listopada, w piątek odbędą się warsztaty "GeoTalent Day" organizowane przez Instytut Nauk Geologicznych UWr, Sekcję Geologii Złóż SKNG UWr razem we współpracy z PGNiG. Oprócz możliwości  zdobycia cennej wiedzy podczas odczytów, dla najaktywniejszych studentów przewidziane są upominki ufundowane przez PGNiG.

25 listopada 2017
69. Wrocławska Giełda Minerałów

 W dniach 25-26 listopada odbędzie się 69. Wrocławska Giełda Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich.

Jak co roku, będzie okazja zobaczyć (oraz nabyć) bardzo wiele ciekawych okazów, których widok, zebranych wszystkich razem w jednym miejscu robi naprawdę niemałe wrażenie!

Serdecznie zapraszamy!

PS Wstęp dla studentów geologii jest oczywiście DARMOWY! ;)

https://www.facebook.com/wroclawska.gielda.mineralow/02 grudnia 2017
BARBÓRKA 2017
Robi się coraz zimniej, za miesiąc grudzień, a jak grudzień to Barbórka! :)
Tegoroczna odbędzie się 2 grudnia (sobota) z noclegiem w Schronisku Górskim „Orzeł” w Sokolcu. W planach jest krótka sesja referatowa, wejście na Wielką Sowę oraz wspólne świętowanie.


SKN Geologów UWr © 2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone
System by karo-net.pl | Logo by wojciech.zasina.net