Z now stron w Nowy Rok
Krzysztof Senderak, 01 stycznia 2011
Prace nad now stron rozpoczte jeszcze w ubiegym roku dobiegaj koca. Wzrost zainteresowania dziaalnoci naszego koa wród studentów geologii na Uniwersytecie Wrocawskim spowodowa, e konieczne byy zmiany w organizacji. Wanie dlatego w Nowy Rok wchodzimy z zupenie now stron, która powinna by funkcjonalna, interaktywna i pena ycia. Jaka bdzie - zaley tylko od Was samych!

Raczej nikt nie powinien mie problemu z odnalezieniem si w naszej wirtualnej rzeczywistoci. Wikszo dziaów nie jest jeszcze w peni przygotowana, poniewa wymaga to czasu i wytonej pracy - niekoniecznie jednej osoby. Stworzylimy serwis z myl o Was, czonkach SKNG, aby kady móg si zaangaowa w nasz dziaalno.

Strona geolodzy.uni.wroc.pl jest niemaym przedsiwziciem, dlatego od dnia dzisiejszego ogaszamy wielki nabór do redakcji powstajcego serwisu. Jest szansa, aby by jedyny w swoim rodzaju, oryginalny i wyjtkowy. Pomómy sobie wspólnie osign ten cel!

Osoby zainteresowane rozwijaniem nowej strony powinny zastanowi si czym dokadnie chciayby si zajmowa (np. aktualnoci, relacje z wyjazdów, tumaczenia, artykuy naukowe), a nastpnie zgosi si do autora tej prekursorskiej wiadomoci (szczegóy w dziale projekty).

Po odpowiednim przygotowaniu materiaów, w cigu najbliszych tygodni powinna pojawi si wersja angielska naszej strony, a take nowa galeria i szeroko dostpne forum internetowe.
update: 2012-01-09 20:05:02