Szklary w Sudetach, Beskidy w Przegldzie Uniwersyteckim
Krzysztof Senderak, 04 czerwca 2012
Dwa nastpne artykuy popularnonaukowe naszych studentów publikuje prasa uniwersytecka i miesicznik turystyczny.

Artur Pdziwiatr publikuje w Sudetach tekst "Masyw Szklar - wyjtkowy ekosystem". Po dwóch bardzo dobrych artykuach w Karkonoszach, to kolejna praca naszego studenta, który znakomicie czy studia ochrony rodowiska z geologiczn pasj. Warto zdoby nr 4/2012 miesicznika "mioników gór" i cieszy si obszernym artykuem bogato ilustrowanym wietnymi zdjciami Artura.

Danuta Lipa penica trafion funkcj sekretarza w kole geologów podpisuje si pod artykuem "Majówka geologów". Tekst wydrukowany przez Przegld Uniwersytecki wbrew pozorom nie jest sprawozdaniem z majowego obozu naukowego SKN Geologów w Beskidach. Znakomicie przedstawiona geologia, pery geoturystyki wycignite na wierzch i opowiedziane w przystpny dla kadego sposób. Polecam signicie po tradycyjne lub elektroniczne wydanie nr 5/2012 prasy uniwersyteckiej.

Zdjcie: Purplepick/Flickr
update: 2012-06-05 10:29:06