Kaukaz + geologia = SKNG!
Krzysztof Senderak, 15 wrześœnia 2012
Kaukaska przygoda studentów geologii z Wrocławia zakończona. Trzynastu młodych naukowców, wspólnie z opiekunem dr. Waldemarem Sroką, wzięło udział w miesięcznej wyprawie do Gruzji i Armenii.

Wyposażeni w plecak i kompas geologiczny wędrowali po górach. Podczas całego wyjazdu prowadzili badania i obserwacje w różnych miejscach - od stref ofiolitowych po obszary występowania górskich lodowców. Odwiedzili największe miasta. Na Kaukazie spotkali się z niesamowitą życzliwością i pomocą.

Na początku października, w Instytucie Nauk Geologicznych UWr, studenci zaprezentują relację z wyjazdu. Opowiedzą nie tylko o geologii Gruzji i Armenii, ale również o przygodach i doświadczeniu zdobytym na Kaukazie.

Już teraz zapraszam na to wydarzenie, a zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z krótkim materiałem video (autor filmu: Marcin Jaśkiewicz).

update: 2013-05-28 21:04:03