Obóz naukowy, nowe plany
Organizatorzy obozu i Zarząd SKNG, 11 maja 2014
Z wielkim smutkiem musimy poinformawać, że w tym roku obóz naukowy nie odbędzie się nad jeziorem Bajkał, jak było to wcześniej planowane. Spowodowane jest to niekomfortową sytuacją, w której nasi znajomi i prowadzący mogliby się znaleźć przebywając na terenie Rosji. To,co dzieje się z naszą wschodnią granicą powoduje, że już nie tylko uczestnicy martwią się o obóz, ale także opiekunowie naukowi.


W związku z tym, że sami Rosjanie odradzają przyjazdu w najbliższym czasie, razem z opiekunami wyjazdu - prof. Henrykiem Marszałkiem i dr Wojciechem Drzewickim, zdecydowaliśmy, że nikt nie będzie ryzykować nieprzyjemnych sytuacji i obóz SKN Geologów w tamtych rejonach się nie odbędzie.


Oczywiście nie oznacza to, że obóz naukowy został odwołany. Wręcz przeciwnie! Nową lokalizacją będzie środkowa część Szwecji i Norwegii. Będąc na miejscu obozowicze skupią się na przekroju kaledonidów Skandynawii w okolicach miejscowości Östersund - Trondheim.


Liczymy na to, że każdy z Was będzie wyrozumiały i zrozumie decyzję o tak radykalnej zmianie planów obozowych. Konflikt na Ukrainie był sytuacją losową, której na początku roku nikt nie mógł przewidzieć.

update: 2014-05-11 23:01:49
SKN Geologów UWr © 2016 - Wszystkie prawa zastrzeżone
System by karo-net.pl | Logo by wojciech.zasina.net