Dni i Giełda Kół Naukowych
Małgorzata Kulas, 09 grudnia 2016
9 Grudnia 2016 roku Rada Kół Naukowych zorganizowała Dni i Giełdę Kół Naukowych.
         Dni Kół Naukowych to seria szkoleń/mini-wykładów dotyczących wypełniania wniosków, rozliczania się, promocji, a także współpracy międzynarodowej.
 W szkoleniach uczestniczył cały Zarząd: Daniel, Magda, Gosia, Paulina i Szymon.

Więcej pracy, ale też i zabawy, wymagała Giełda Kół Naukowych. Jest to jedno z tych momentów, kiedy możemy pokazać wszystkim innym organizacjom na UWr, co robimy, gdzie jeździmy, a także, tak przy okazji, zyskać trochę kontaktów i... nagród.
         Nasze stoisko ze skałami, minerałami, a także posterami o naszych wyjazdach, cieszyło się ogromną popularnością.

Nasza wystawa została doceniona przez Publiczność oraz RKN. Nie dość, że nasza popularność przerodziła się w największą liczbę punktów w głosowaniu Publiczności, Rada także nas doceniła.
Zdobyliśmy Pierwsze miejsce na Giełdzie w obu kategoriach!!!

Nasz sukces to zasługa dużej ilości ludzi. Chcielibyśmy podziękować osobom, które użyczyły nam sprzętu. Natomiast za zwycięstwo na Giełdzie ze studenckiej strony odpowiedzialni są przede wszystkim: Maciek Maciejewski, Mateusz Szadkowski , Jakub Stachoń, Katarzyna Zboińska, Daniel Buczko, Inez Grzegorczyk, Bartosz Schodowski, Piotr Bubel, Hubert Czarkowski, Michał Świątek, Michał Gładkowski, Szymon Baran, Paulina Bambynek, Magda Furca, Katarzyna Kądziołka, Gosia Kulas, Andrzej Korzekwa.
update: 2017-03-21 00:43:50