Koniec bakaskiej przygody
Krzysztof Senderak, 29 sierpnia 2011
W niedziel do Wrocawia powrócia grupa 21 uczestników wyprawy naukowej do Albanii. Bakaski trip trwa trzy tygodnie, podczas których studenci naszego Koa przemierzyli 4620 km, m.in. przez Czarnogór, Albani i Macedoni. W wyjedzie uczestniczy dr Waldemar Sroka, opiekun Koa, gówny koordynator obozu naukowego.

Na podsumowanie wyjazdu przyjdzie nam niewtpliwie troch poczeka. Wkrótce pojawi si do obszerne sprawozdanie, który bdzie wstpem do bardziej szczegóowych artykuów naukowych, nad którymi bd pracowa studenci geologii w trakcie najbliszego roku akademickiego.

Niebawem równie pierwsze zdjcia z rewelacyjnej, niesamowitej, penej przygód i niezapomnianych chwil wyprawy do Albanii. Polecam uzbroi si w cierpliwo.
update: 2012-01-27 16:54:42