Pocztek roku z SKNG
Piotr Wojtulek, 08 wrześœnia 2011

Szybkim tempem zblia si pocztek nowego roku akademickiego, a wraz z nim kolejny rok pracy SKNG. Ju dzisiaj zobacz co przygotowalimy na rozpoczcie sezonu. Sprawd terminy zebra, wyjazdów i zapisów!

Poniej przedstawiamy rozkad jazdy SKNG na koniec wrzenia i pocztek padziernika:

1. Zebranie organizacyjne odbdzie si 27 wrzenia (wtorek)*. Ustalimy wtedy plan pracy na semestr zimowy oraz poruszymy kwestie biece.

2. Wyjazd integracyjny w Masyw nienika bdzie mia miejsce w dniach 7-9 padziernika. Baz bdzie Midzygórze. Orientacyjny koszt wyprawy to 66 zotych (wliczajc przejazd pocigiem i 2 noclegi)**. Zapisy bd w dniach 13 - 15 wrzenia. Wstpny limit - 20 osób (limit zwikszymy jeli bdzie due zainteresowanie).

3. Relacja z obozu "Albania 2011" odbdzie si 11 padziernika (wtorek)*.

4. Wyjazd dwudniowy w Jeseniki bdzie mia miejsce w dniach 15 - 16 padziernika. Orientacyjny koszt wyprawy to 60 zotych (wliczajc przejazd busem i 1 nocleg)**. Zapisy bd w dniach 20-22 wrzenia. Limit to 12 osób.

5. Zebranie rekrutacyjne dla nowych czonków Koa odbdzie si 18 padziernika (wtorek)*.

6. Zarzd SKNG przeoy termin wyjazdu do PGNiG Zielona Góra z 30 wrzenia na 21 padziernika. Koszt wyjazdu to 58 zotych (wliczajc przejazd busem)**. Zapisy bd w dniach 25 - 27 wrzenia. Wyjazd przeoylimy uznajc, e wrzeniowy termin jest niekorzystny z powodu rozpoczcia nowego roku akademickiego - z pewnoci wielu z Was bdzie chciao wykorzysta ten czas na poukadanie wszelakich spraw na uczelni.

UWAGA!
* terminy oznaczone gwiazdk s orientacyjne - dokadne podamy gdy ukae si nowy plan zaj.
** ceny oznaczone dwoma gwiazdkami mog ulec zmianie w razie uzyskania przez Koo dofinansowania.

Wszystkich Koowiczów pozdrawiamy, a ambitnych studentów chccych podj wspóprac z nami w nowym roku serdecznie zapraszamy. Wystarczy napisa maila na adres kogokolwiek z zarzdu - wytumaczymy co zrobi aby sta si czonkiem SKNG.

update: 2012-01-09 22:04:37